Хто ми?

Компанія Advance Finance Alliance є альянсом, який представляє пряме Р2Р- кредитування під заставу нерухомості в Україні. Ми допомагаємо клієнтам досягати фінансову незалежність і реалізовувати свої прагнення до підприємництва та особистих фінансів.
ПРЯМІ ФІНАНСОВІ ВІДНОСИНИ ВІДКРИВАЮТЬ ВЕЛИЧЕЗНІ МОЖЛИВОСТІ. ІНВЕСТОРУ ЗРУЧНИЙ, БЕЗПЕЧНИЙ ПАСИВНИЙ ДОХІД. ПОЗИЧАЛЬНИКУ – ОПЕРАТИВНЕ ТА ГНУЧКЕ ФІНАНСУВАННЯ. ПРОЗОРО, ОФІЦІЙНО, ГРАМОТНО. А ВСЕ СУПРОВОДЖЕННЯ МИ БЕРЕМО НА СЕБЕ!
photo
ЮРІЙ ПРУС, Засновник
signature

Наша команда

photo
ЮРІЙ ПРУС
Засновник
photo
НАТАЛІЯ КОНОВАЛ
Юридичний відділ
photo
ЛЮДМИЛА ТОЛСТІКОВА
Бізнес-розвиток
photo
ІННА ІЛЮЩЕНКО
Бізнес-розвиток
photo
ТЕТЯНА ГЕРАСИМЕНКО
Адміністратор
photo
ЮЛІЯ ДИМИТРІЄВА
Фінансовий відділ
photo
БАЛАНІВСЬКА ОКСАНА
Фінансовий відділ
photo
КРУГЛИК АННА
Маркетинговий відділ
photo
РУДЕНКО МАРИНА
Маркетинговий відділ

5 ФАКТІВ, ЧОМУ З НАМИ ВАРТО СПІВПРАЦЮВАТИ

МАКСИМАЛЬНО ЛОЯЛЬНІ ДО КЛІЄНТІВ

Так як наша компанія – прихильник західної манери вести співпрацю, то ми націлені на довгострокові та міцні відносини з нашими клієнтами. Саме тому ми завжди лояльні до клієнтів, завжди розуміємо ситуацію позичальника за умов затримок та будь-яких складнощів. Ми готові допомогти Вам в тому, щоб отримане фінансування стало для Вас більше вдачею, а не помилкою.

ПРОПОНУЄМО ВИГІДНІ ТА ПРОЗОРІ УМОВИ

Саме з цієї причини ми любимо зустрічатись з нашими клієнтами особисто та спілкуватись, так як кожна сторона може познайомитись і зрозуміти, наскільки йому вигідно співробітництво. Ми обговоримо всі умови, познайомимо з договорами та розповімо всі подробиці процесу кредитування.

ОРІЄНТОВАНІ НА ПІДПРИЄМЦІВ

85 % наших клієнтів складають підприємці, які володіють малим та середнім бізнесом. З врахуванням цього були розроблені майже всі наші програми, які покликані спростити кредитування підприємців для людей, які займаються власним бізнесом і отримують кредит під заставу саме на ці цілі.

ПРАГНЕМО БУТИ КРАЩИМИ У ВСЬОМУ

Наша команда проти посередності – в нашому штаті працюють тільки перевірені професіонали своєї справиз успішним досвідом роботи в цій сфері. Ми завжди прагнемо стати ще кращими, відвідуємо всі актуальні професійні заходи і підвищуємо свій рівень знань та актуальної інформації.

ПІКЛУЄМОСЬ ПРО КЛІЄНТІВ ТА СВОЮ РЕПУТАЦІЮ

Для нас важливо розуміти, що отримане фінансування піде позичальнику на користь та дохід, а не стане непосильною ношею. Зі своєї сторони, ми прагнемо проаналізувати, зпрогнозувати та максимально допомогти клієнту в досягненні його цілей, У випадку виникнення складнощів, ми завжди готові до діалогу.

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

БІЛЬШЕ 500
клієнтів
$ 10 500
фінансовий портфель
$ 2 678 000
середня сума кредиту
62
приватних інвестори
img

ЩО КЛІЄНТИ ГОВОРЯТЬ ПРО НАС:

ВОНИ ВЖЕ ПИШУТЬ ПРО НАС:

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo