СТАНЬТЕ БАНКІРОМ ТА УПРАВЛІНЦЕМ ВЛАСНИХ ФІНАНСІВ

ПАСИВНИЙ ДОХІД ДО 20% РІЧНИХ З ПОВНОЮ ГАРАНТІЄЮ БЕЗПЕКИ

МИ ПРОПОНУЄМО ПОТЕНЦІЙНИМ ТА ДІЮЧИМ ІНВЕСТОРАМ СТАТИ КРЕДИТОРАМИ ДЛЯ ПРЯМОГО КРЕДИТУВАННЯ Р2Р.

  • Гарантована заставою надійність вкладів
  • Висока дохідність та повернення всіх вкладених коштів
  • Супроводження з першого контакту до повного повернення
  • Простота спрівробітництва згідно європейських стандартів

ЩО ТАКЕ ПРЯМЕ
КРЕДИТУВАННЯ P2P?

ПОНЯТТЯ P2P – ОБ’ЄДНУЮЧИ ЛЮДЕЙ ДЛЯ ФІНАНСОВОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

P2P (“person-to-person” або “рівноправне кредитування”) - це пряме фінансування від інвестора до позичальника без участі банків та кредитних організацій. Система працює завдяки компаніям, які допомагають інвесторам та позичальникам знайти одне одного та домовитись про взаємовигідну співпрацю.

ІСТОРІЯ ПРЯМОГО ФІНАНСУВАННЯ - РОЗВИТОК В США ТА ЄВРОПІ

P2P кредитування почало активно розвиватись в 2005 році. За 2005-2006 роки в Великобританії та США компанії -засновники видали більше 13 млрд. дол. . Вже в 2016 році ринок прямого фінансування зріс до 64 млрд. дол. В Україні Р2Р з’явилося пізніше, але всього за пару років ринок прямого кредитування в нашій країні досяг 5 млрд. грн.

ТЕМПИ ЗРОСТАННЯ Р2Р ПРИЗВОДЯТЬ ДО ЛІДИРУЮЧИХ ПОЗИЦІЙ НА ФІНАНСОВОМУ РИНКУ

Зараз Р2Р - найбільш швидкозростаючий сегмент на ринку світових кредитів. Середньорічне зростання перевищує 120 %, і згідно прогнозів аналітиків компанії Morgan Stanley до 2020 року прогнозується досягти 300 млрд. дол. Завдяки простоті та прозорості системи Р2Р, сьогодні рівноправним кредитуванням користуються мільйони людей по всьому світу. Тепер взяти кредит під заставу можна швидко та максимально просто за умов повної надійності!

ЧОМУ ЦЕ АКТУАЛЬНО?

Фінансова криза, яка вже має затяжний характер в Україні, породжує нові фінансові напрямки в кредитуванні. Банки знизили свою активність на ринку кредитних установ, але при цьому посилились ті вимоги, які висувають до своїх позичальників.

Дослідження по відсотковим ставкам депозитів в банках різних країн світу показують значну динаміку спаду по програмам долару США. В багатьох банках за останні 3-4 роки відсоткова ставка впала більш ніж на 120 %.

img

Це видача позикових коштів від однієї особи до іншої без залучення в якості посередників будь-яких традиційних фінансових установ, таких як банки або кредитні союзи. На даний момент доля ринку складає більше 64 млрд. дол., а середньорічне зростання перевищує 120 %, та до 2020 року воно може досягти 300 млрд. дол. Вже більше 60-ти крупних компаній в світі ведуть пряме кредитування на своєму ринку.

img

Сьогодні ця сфера продовжує зростати та срозвиватись і серед крупних майданчиків США та Європи можна назвати більше декількох десятків компаній, оборот яких нараховується в міліардах доларів.

В Україні напрямок Р2Р з’явився відносно нещодавно та ще тільки на стадії розвитку. На ринку вже присутні декілька компаній, які беруть в приклад досвід західних колег та просувають власні платформи. Але на жаль, на даному етапі еволюції українського Р2Р в розрізі платформи по безготівковому кредитуванню існує ще багато ризиків, і ніхто не може гарантувати успішність таких вкладень.

ПРЯМЕ КРЕДИТУВАННЯ СЬОГОДНІ НА 15-20 % ВИГІДНІШЕ ІНШИХ ДЖЕРЕЛ ІНВЕСТУВАННЯ

img

ГАРАНТІЯ

Інвестор є іпотекодержателем
img

ДОХІДНІСТЬ

Стабільний дохід до 20% річних та повне повернення коштів
img

СЕРВІС

Все обслуговування та супроводження бере на себе AFA
img

ПРОСТОТА

Не потрібно володіти особливими знаннями або даними.

Валютаusduah
СУМА≤ 10 000> 10 000≤ 250 000> 250 000
ДОХІДНІСТЬ8%10%14%20%

6 ПРИЧИН, ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ P2P З AFA?

ВИ ЗНАЄТЕ, ДЕ ВАШІ КОШТИ
1

Ви інвестуєте не в невідому організацію, яка не розкриває, як вона використовує ваші фінанси. Ви знаєте кому, під яку заставу і на яких умовах ви фінансуєте кошти.

ЛІКВІДНІСТЬ ГАРАНТІЙ
2

В заставу приймається тільки ліквідна нерухомість в Києві та Києвській області. У випадку, якщо позичальник перестане нести свої зобов’язання по фінансуванню, застава може бути швидко реалізована.

ОФІЦІЙНІ ДОГОВОРИ
3

Договори підписуються та завіряються нотаріально, тому ви завжди юридично захищаєте свої інвестиції.

ПРОСТОТА СПІВПРАЦІ
4

Пряме кредитування є вигідним та простим способом вкладення грошей. Ви можете підібрати ті умови кредитування, які будуть зручні вам. Немає необхідності володіти знаннями у сфері кредитування та нерухомості.

ПЕРЕВІРКА ОБ'ЄКТУ ІНВЕСТУВАННЯ
5

Перш ніж, рекомендувати інвесторам вкладення коштів, наші спеціалісти, які володіють усіма інструментами, проводять детальну перевірку, як об’єкту застави, так і позичальника.

КОНТРОЛЬ НАД ЗОБОВ’ЯЗАННЯМИ
6

Ми проводимо повний контроль та управління виконанням зобов’язань позичальником: прийманням платежів, консультуванням, складенням графіків погашення, вирішенням будь-яких виникаючих питань та виконанням всіх пунктів договору. У випадку порушення умов, ми регулюємо всі юридичні та фінансові питання до повного погашення позики.

ОЦІНКА ПЕРСПЕКТИВ
ІНВЕСТИЦІЙ

AFAБанкБіржиБізнесНерухомість
ГАРАНТІЯ

Кожне вкладення гарантовано та забезпечено ліквідною заставою у вигляді нерухомості, де інвестор виступає заставодержателем.

ВИСОКИЙ ЩОМІСЯЧНИЙ ДОХІД

Відсоткові ставки інвестицій – до 12% в доларах США та до 20% в національній валюті.

СТАБІЛЬНІСТЬ ВИПЛАТ

Видаючи кредити напряму, ви отримуєте офіційні, завірені нотаріально договори з графіком оплати відсотків, які ви стабільно отримуєте незалежно від ринку або ситуації в цілому.

РОЗУМІННЯ ПРОЦЕДУРИ ІНВЕСТУВАННЯ

З нами ви точно знаєте, коли і куди ви вкладаєте кошти – окрім договорів та всієї необхідної інформації про позичальника ви стаєте деяким чином банкіром, який сам контролює всі умови та є заставодержателем.