В автомобільному проекті Apple з’явилися складнощі

Стало відомо, що реалізація проекту «Титан», який пов’язаний з розробкою авто корпорації Apple, зараз знаходиться на грані провалу.

Якщо на почутка розробки цієї інновації в транспортній галузі завершення планувалось на 2019 рік, то зараз у багатьох з’явилася думка, що таке завдання занадто амбіційне для команди Тіма Кука.

Раніше повідомлялося, що у зв’язку з не надто вдалою розробкою авто власними силами, Apple довелось прибігти до співпраці з автовиробниками, наприклад BMW. Також, стало відомо інформацію, яку опублікували Wall Street Journal, що керівник проекту «Титан» Стів Задески покидає Apple.

 

Як це було

 

Стів почав свою співпрацю з корпорацією ще в 1999 році, а до цього він працював в Ford. За свої 16 років роботи в Apple він зробив свій внесок у розробку iPod і iPhone, але в останні роки почалася його єксплуатація в галузі автомобільного будівництва. Беручи до уваги останні події, можна зробити висновок, що на новій посаді Задески не проявив себе, і його роботу не можна назвати успішною.

 

Хоча сам він говорить, що йде з корпорації по власним причинам. Стіву Задески були надані майже необмежені права на посаді керівника проектом «Титан». Наприклад, він міг використовувати для свого проекту працівників Apple з будь-якого підрозділу без додаткової згоди Тіма Кука. Та не зважаючи на це, випустити в 2020році власне авто, скоріш за все, буде вище сил команди «Титан».

 

Также читайте статью: «Гривна продолжит ослабевать – заявили эксперты»